دانلود رایگان اپلیکیشن های اندروید

GetJar را می‌شناسید؟ GetJar با حدود ۲ میلیارد دانلود در روز، بزرگ‌ترین مرجع‌ دانلود اپلیکیشن‌های رایگان موبایل است و شامل بیش از ۱۵۰,۰۰۰ اپلیکیشن برای پلتفرم‌های اندروید، بلک‌بری، جاوا و سیمبیان است. این کمپانی به‌تازگی سرویس جدیدی به نام GetJar Gold راه‌اندازی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد اپلیکیشن‌های پولی اندروید را به‌صورت رایگان دریافت کنند. این سرویس دقیقاً همان کاری را می‌کند که آمازون در اپ‌استور اندروید خود انجام می‌دهد. اپ‌استور آمازون هر روز یکی از اپلیکیشن‌های پولی اندروید را به صورت رایگان در اختیار عموم می‌دهد و درآمد حاصل از دانلودها را با توسعه‌دهندگان شریک می‌شود.

 

سرویس جدید GetJar می‌تواند رقیب بزرگی برای اپ‌استور آمازون باشد. اپلیکیشن‌هایی که در این سایت عرضه می‌شوند دارای کیفیت بالایی بوده، تبلیغات درونی ندارند و بر خلاف آمازون، محدودیتی در زمان دانلود آن‌ها وجود ندارد. در حال حاضر نزدیک به ۵۰ عنوان برنامه در این سرویس وجود دارد که ارزش آن‌ها روی هم رفته برابر ۶۰ دلار است. طبق گفته‌های مدیرعامل GetJar هر روز اپلیکیشن‌های جدیدتری به این سرویس اضافه می‌شوند که همه‌ی آن‌ها بدون تبلیغات درون‌برنامه‌ای هستند.

 

 

برای مشاهده‌ی اپلیکیشن‌های موجود در GetJar Gold اینجا کلیک کنید و برای دانلود آن‌ها، اپلیکیشنGetJar Apps را روی گوشی خود نصب کنید.

/ 0 نظر / 56 بازدید